Menu Zavrieť

Zásady ochrany osobných údajov

Kto sme

Adresa našej webovej stránky je: http://www.kadernictvodrobcek.sk, ktorú prevádzkuje Drobček Kaderníctvo s.r.o.,
919 32 Opoj 377.

Aké údaje uchovávame

Samotná webová stránka pre svoje fungovanie nevyžaduje uchovávanie žiadnych osobných údajov. Z toho dôvodu nepovoľuje žiadne komentovanie článkov ani podstránok webu. Neobsahuje ani možnosť odosielania kontaktného formulára ani prihlásenie návštevníka na web.

Samotná webová stránka ale zobrazuje zdieľaný obsah sociálnej siete Facebook, s čím súvisí používanie cookies podľa zásad, ktoré udáva daná sociálna sieť (viď. tiež kapitolu Vložený obsah z iných webových stránok).

Vložený obsah z iných webových stránok

Webová stránka môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku.

Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

S kým zdieľame vaše údaje

Ak požadujete obnovenie hesla, vaša adresa IP bude uvedená v e-maile na obnovenie hesla. Zatiaľ to platí iba pre správcu stránky.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu. V súčasnosti však pridávanie komentárov na webe neumožňujeme, ale technologicky sme na ňu do budúcna pripravení.

Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje

Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.